Hebei Yichuan Drilling Equipment Manufacturing Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Hebei Yichuan Drilling Equipment Manufacturing Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Hebei Yichuan Drilling Equipment Manufacturing Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Hebei Yichuan Drilling Equipment Manufacturing Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Hebei Yichuan Drilling Equipment Manufacturing Co., Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: Chuanzuan
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 60% - 70%
Giriş

Hebei Yichuan Sondaj Ekipmanları İmalat Co, Ltd20 yılı aşkın üretim ve tasarım tecrübesine sahiptir.TCI Tricone Bit, Steel Tooth tricone bit, PDC bit, Drag bit, HDD delik açıcı, Tricone bit kesici ve Delme Aksesuarlarının araştırılması ve üretiminde uzmanız.Uygulama alanları arasında petrol kuyusu sondajı, gaz kuyusu sondajı, jeotermal kuyusu sondajı, madencilik, jeolojik araştırma, hidrografik araştırma, su kuyusu sondajı, HDD boru hatları projeleri, temel projeleri bulunmaktadır.
Amacımız müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktır.Profesyonel Ar-Ge ekibimiz, gelişmiş ekipmanlarımız ve hassas aletlerimiz var.Maliyeti azaltın, Sondaj işlemini hızlandırın, güvenliğin her zaman hedefimiz olduğunu garanti edin.
Kazan-kazan işbirliği bizim nihai arayışımızdır.Bir matkap ucu üreticisi arıyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

Çin Hebei Yichuan Drilling Equipment Manufacturing Co., Ltd şirket Profili 0

Geçmiş
Hebei Yichuan Sondaj Ekipmanları Manufacturing Co, Ltd 20 yıldan fazla üretim ve tasarım deneyimi vardır, Biz TCI Tricone Bit, Çelik Diş tricone bit, PDC bit, Sürükle bit, HDD delik açıcı, Tricone bit kesici ve Sondaj araştırma ve üretim konusunda uzmanım Aksesuarlar

Hizmet
Biz TCI Tricone Bit, Çelik Diş tricone bit, PDC bit, Sürükle bit, HDD deliği açıcı, Tricone bit kesici ve Sondaj Aksesuarları, uygulama alanları petrol kuyusu sondaj, gaz kuyu sondaj, jeotermal kuyu sondaj, madencilik, araştırma ve üretim konusunda uzmanım jeolojik araştırma, hidrografik araştırma, su kuyusu sondajı, HDD boru hatları projeleri, vakıf projeleri.

Ekibimiz
Firmamızda silindir konik uçlarının tasarımı konusunda uzmanlaşmış 5 üst düzey mühendis vardır. 10 CNC operatörü, kaynakçı, montajcı ve kontrol mühendisleri. Kaliteyi garanti ediyoruz ve sürekli yeni ürünler geliştiriyoruz. 15 satış ekibi var ve ürünlerimiz Rusya, Malezya, İngiltere ve diğer ülkelere gönderiliyor.